Najaarscompetitie

Programma Najaarscompetitie KNLTB 2019

vrijdag:

Groenekan 1 (heren)       3e klasse

Groenekan 1 (gemengd) 2e klasse

Groenekan 1 (dames)      3e klasse

Groenekan 2 (dames)      3e klasse
 
zaterdag:
Groenekan 1 (gemengd) 3e klasse
Groenekan 2 (gemengd) 4e klasse
Groenekan 1 (heren)       2e klasse
 
vrijdag 13 september:
Voordaan 1 - Groenekan 1 (heren) 
Groenekan 1 (gemengd) – Odijk 2
Groenekan 1 (dames) – Oudenrijn 1
Bosch en Duin 2 – Groenekan 2 (dames)
 
zaterdag 14 september:
Huizen 1 – Groenekan 1 (heren)
VLTV 3 – Groenekan 1 (gemengd)
ATC Buiten 3 – Groenekan 2 (gemengd)
 
vrijdag 20 september:
Groenekan 1 (heren) – FAK 2
Groenekan 1 (gemengd) VRIJ
De Geeren 2 – Groenekan 1 (dames)
Groenekan 2  (dames) – Ludenti 1
 
zaterdag 21 september:
Groenekan 1 (heren) - ’t Melkhuisje 1
Groenekan 1 (gemengd) – Meijenhagen 2
Groenekan 2 (gemengd) – Bosch en Duin 1
 
vrijdag 27 september:
De Meent 2 – Groenekan 1 (heren)
Groenekan 1 (gemengd) – Groenvliet 1
Groenekan 1 (dames) – Luck Raeck 1
Groenvliet 3 – Groenekan 2 (dames)
 
zaterdag 28 september:
Luck Raeck 3 – Groenekan 1 (heren)
Vleuten de Meern 6 – Groenekan 1 (gemengd)
Vathorst 1 – Groenekan 2 (gemengd)

vrijdag 4 oktober:
Groenekan 1 (heren) – Loenen (Utr.) 4
Bilthoven 2 – Groenekan 1 (gemengd)
Shot 3 – Groenekan 1 (dames)
Groenekan 2 (dames) – Vechtlust 1
 
zaterdag 5 oktober:
Groenekan 1 (heren) – Blauwe Reiger 1
Groenekan 1 (gemengd) – Leusden 2
Groenekan 2 (gemengd) – Iduna 9
 
vrijdag 11 oktober:
Groenekan 1 (heren) – Breukelen 1
Groenekan 1 (gemengd) – Atalanta 2
Soest Zuid 4 – Groenekan 1 (dames)
Soesterberg 1 – Groenekan 2 (dames)
 
zaterdag 12 oktober:
Groenekan 1 (heren) – De Hakkelaars 2
Groenekan 1 (gemengd) – Triaq 1
Groenekan 2 (gemengd) -  Randenbroek 4
 
vrijdag 18 oktober:
Hollandsche Rading 1 – Groenekan 1 (heren)
Domstad 2 – Groenekan 1 (gemengd)
Groenekan 1 (dames) -  Manger Cats 1
Groenekan 2 (dames)  - Shot  4
 
zaterdag 19 oktober:
Gooische Vallei  1 – Groenekan 1 (heren)
Oudenrijn 2 – Groenekan 1 (gemengd)
FAK 5 – Groenekan 2 (gemengd)
 
vrijdag 25 oktober:
Groenekan 1 (heren) – VLTV 1
PVDV 1 – Groenekan 1 (gemengd)
Hollandsche Rading 1 – Groenekan 1 (dames)
Groenekan 2 (dames) – Griffensteyn 1
 
zaterdag 26 oktober:
Groenekan 1 (heren) – Vleuten de Meern 4
Groenekan 1 (gemengd) – Iduna 3
Groenekan 2 (gemengd) – Rijnsweerd 2