KNLTB Voorjaar 2022 wedstrijdprogramma

Programma woensdag, vrijdag & zaterdag:

Vrijdag 8 april:
19.00 uur: Groenekan 1 (heren) – Flehite 4
19.00 uur: Groenekan 1 (dames) – Manger Cats 2
 
Zaterdag 9 april:
12.00 uur: Groenekan 1 (heren) – Zuilen 2
12.00 uur: Groenekan 1 (gemengd) – Baambrugge 3
13.30 uur: Groenekan 1 (herendubbel) – Randenbroek 1
 
Zaterdag 16 april:
De Toss 3 – Groenekan 1 (heren)
13.30 uur: Metgensbleek 1 – Groenekan 1 (gemengd)
09.30 uur: De Meent 1 – Groenekan 1 (herendubbel)
 
Vrijdag 22 april:
19.00 uur: Leusden 1 – Groenekan 1 (heren)
19.00 uur: Ludenti 2 – Groenekan 1 (dames)
 
Zaterdag 23 april:
12.00 uur: Groenekan 1(heren) – Attila 4
13.30 uur: Groenekan 1 (gemengd) – Oudenrijn 2
12.00 uur: Groenekan1 (herendubbel) – Helios Centrum 1
 
Zaterdag 30 april:
10.00 uur: At Risk 4 – Groenekan 1 (heren)
10.30 uur: Randenbroek 3 – Groenekan 1 (gemengd)
14.00 uur: Het Nieuwe Land 1 – Groenekan 1 (herendubbel)

Woensdag 11 mei:
19.00 uur: Groenekan 1 – Hoogerheide 1

Vrijdag 13 mei:
19.00 uur: Groenekan 1 (heren) – Huizen 2
19.00 uur: Groenekan 1 (dames)  – Oudenrijn 2

Zaterdag 14 mei:
13.00 uur: Zwaluwen Utrecht 1911 –2 -  Groenekan 1 (heren)
10.00 uur: Loosdrecht 1 – Groenekan 1 (gemengd
13.00 uur: ITF Lelystad  2 – Groenekan 1 (herendubbel)
 
Zaterdag 21 mei:
13.30 uur: Groenekan 1 (heren) – Vleuten de Meern 10
12.00 uur: Groenekan 1 (gemengd) – Vleuten de Meern 9
12.00 uur: Groenekan 1 (herendubbel) – Soest Zuid 2

Woensdag 25 mei:
19.00 uur: Groenekan 1 – Laren 4
 
Vrijdag 27 mei:
19.00 uur: Groenekan 1 (heren) – Westerveld 1
19.00 uur: Groenekan 1 (dames) – Domstad 2
 
Zaterdag 28 mei:
11.00 uur: Tautenburg 1 – Groenekan 1 (heren)
10.30 uur: Eemnes 2 – Groenekan 1 (gemengd)
Poseidon 2 – Groenekan 1 (heren)

Woensdag 1 juni:
Hollandsche Rading 1 – Groenekan 1

Woensdag 8 juni:
19.00 uur: Groenekan 1 - Luck Raeck 1

Vrijdag 10 juni:
19.00 uur: Sparta 3 – Groenekan 1 (heren)
19.00 uur: Bilthoven 7 – Groenekan 1 (dames)

Woensdag 15 juni:
19.00 uur: Loenen (Utr.) 3 – Groenekan 1

Woensdag 22 juni:
19.00 uur: Alta 1 – Groenekan 1